Sierra "Güncelleme Doğrulanamadı" Sorunu

alperen5860

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. macOS Sierra kullanıyorum her şey sorunsuz ama Sierra'ya güncelleme geldi indirdim yeniden başladı. Kurulumun bitmesine 17 dk kaldı dedi. Daha sonrada "Güncelleme Doğrulanamadı" hatası verdi. Yardımcı olur musunuz?

Ayrıca Nvidia GT520M + HD Graphics 3000 kullanıyorum. Nvidia'yı aktif ettiğimde Bootdan sonra siyah ekran oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu benim diğer hesabım ceza yemişim Sistem kimliği olarak nedemek istediğinizi anlamadım?

Ayrıca Bilgisayarı uyut yaptım kapanmadı basılı tutarak kapattım Şimdi açılışda apple logosu kareler doluyor ve reset atıyor

olmuyor verbose modu açık olduğu halde apple logosu geliyor altında kareler yüklenir ken reset atıyor
sistem kimliği macbook

Sierra ile kullandığın mevcut yama ve kextler varsa bunlar güncelleme sırasında silinmiştir. Sorun bundan kaynaklı olabilir. Eğer hala silmediysen USB üzerinde sistemi başlatmayı dene.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı