Sıfır 11t Pro 8/256 vs SE 2020 64 GB (3 ay garantili)

Kamerayla sosyal medya önemliyse iPhone al. Hele ki Instagram gibi uygulamalar IOS'ta daha stabiller ve paylaşımlarla kalite kaybı olmuyor. Çok fazla Android cihaz da kullandım amiral gemisi çektiğim videolar telefonda cam gibi ama paylaşınca çamur.

Şu an elimde SE 2020 var tavsiye edebilirim pili söylenen kadar kötü değil.

Reis pil sağlığın kaç SE 2020 alacağım.

Tam butceni soyler misin o telefonu 13 bine almayi düsunmuyorsun umarim iPhone SE ye 8binden fazla verilmez butceni soylersen yardimci olabilirim.

7500 TL ikisi de.

%86 pil sağlığı benim cihazın. Ben çok oyun oynamıyorum maksimum 15 dakika OSM oynuyorum. Sadece sosyal medya YouTube ile Wi-Fi bağlantısıyla şarjı bana yetiyor. Ancak dışarıdaysam mobil veride biraz daha hızlı gidiyor şarjı.

Tavsiyem 3G yap mobil veriyi zaten TR'nin 4G'si ile 3G'si aynı galiba şarjın daha çok gider

Kamera ve donanım olarak SE 2020 daha iyi.

Hocam telefoncuya gittik ikisini de elime aldım normalde SE 2020 alacaktım ama vazgeçtim gerçekten ekran falan çok küçük geldi zaten iOS için istiyordum ama gerçekten harman kardon hoparlör, Dolby vision destekli ekran, 120Hz, SD 888 işlemcisi, 120 watt 17dk da fulll şarj gibi sebepler yüzünden mi 11t Pro seçtim ki zaten telefonu rahat 4 sene kullanmak istiyorum sizce mantıklı mı p. Tesi elime geçecek (kapalı kutu) SE 2020 1 ay garantisi kalmış pil sağlığı 80'di.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem 3G yap mobil veriyi zaten TR'nin 4G'si ile 3G'si aynı galiba şarjın daha çok gider

Hocam telefoncuya gittik ikisini de elime aldım normalde SE 2020 alacaktım ama vazgeçtim gerçekten ekran falan çok küçük geldi zaten iOS için istiyordum ama gerçekten harman kardon hoparlör, Dolby vision destekli ekran, 120Hz, SD 888 işlemcisi, 120 watt 17dk da fulll şarj gibi sebepler yüzünden mi 11t Pro seçtim ki zaten telefonu rahat 4 sene kullanmak istiyorum sizce mantıklı mı p. Tesi elime geçecek (kapalı kutu) SE 2020 1 ay garantisi kalmış pil sağlığı 80'di.

7500'e çok iyiye almışsın, dostum 😄.Hayırlı olsun. 9000-9500 8/256 versiyonlar. 4 sene idare edecek bir cihaz. Hem SE'nin pilini değiştirmek zorunda kalacaktın. Yoksa 3-4 saat ekran süresi verecekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı