Sıfır 12 Gb Ps3 Gta V Açar Mı ?

ssxblades

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Pendik/İstanbul
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar ben 12 GB PS3 satın aldım. Henüz harddisk boş ve GTA 5 satın aldım. Oyunun harddiskte 8 GB yer kapladığını öğrendim. Sizce kaldırır mı ? Önerilerinize açığım. :cool:

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Her şeyi almışsın hazır, bize soracağına denesen ya 2 dk :)

S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Aynen ya ne duruyorsun git keyfini çıkart. :D

- - - Güncellendi - - -

Keyfini çıkart derken yani açacağını varsaydım. :D

KS
ssxblades

ssxblades

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Pendik/İstanbul
Çok teşekkür ederim. Bugün burada ilk günüm yardımlarınız önerileriniz için sağ olun. Oyun elime ulaşınca bilgilendireceğim :)

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Açar dostum açar ona göre ayarlamışlardır. Dünyada kaç bin kişi vardır 12 GB PS3 olan onlar GTA 5 oynayamayacaklar mı? :)

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Çok Haklısın Teşekkürler :)
Rica ederim, bekliyoruz haberlerini ve ekran görüntülerini :) Çalıştığı tüm foruma göster bizde o bahane ile biraz GTA 5 oyun içi görüntüsü görmüş oluruz ;) Ben bile heyecan yaptım sanki oyun bana gelecek :D

KS
ssxblades

ssxblades

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Pendik/İstanbul
Rica ederim, bekliyoruz haberlerini ve ekran görüntülerini :) Çalıştığı tüm foruma göster bizde o bahane ile biraz GTA 5 oyun içi görüntüsü görmüş oluruz ;) Ben bile heyecan yaptım sanki oyun bana gelecek :D
Tabii ki de bol bol fotoğraf koyacağım spoiler vermemeye çalışarak elbet :cool:

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar oyun elime ulaştı ve ualıştı ama eğer 12Gb Ps3 ile Gta V oynamak istiyorsanız ve harddisk doluysa fedakarlık yapıp oyunları silmeniz gerekmekte. Ya da harici harddisk kullanabilirsiniz. Oyun 8.2Gb'lık bir kısmı işgal etti ama buna değdi. En kısa sürede oyun içi görüntüleri konuda paylaşacağım. Herkese teşekkür ederim :cool::matrix:

Yeni konular

Yukarı