Sıfır 550TL'ye Sharkoon TG6 alınır mı?

Hayır. Misal TG6'da 360'lık radyatörü sadece ön kısma monte edebilirsiniz. Lakin MAG Forge 100R'de 240'lık radyatörü üst kısma monte edip, önde de ekstra fan olmasını sağlayabilirsiniz.
100R üst kısma 360MM radyatör desteklemiyor. Ne alaka?

Son düzenleme:
Öyle mi demişim? 240'lık radyatör ve öne ekstra fan koyabilirsiniz ama TG6 da öne 360'lık radyatör bağlarsınız, fakat başka da fan koyamazsınız dediğimi zannediyorum.
Sharkoon da üst tarafta 240MM destekliyor. Dediğinizi anlayamadım?
@Andar Han normalde üst panele 360MM takabiliyorsunuz.

O aralık fan için yeterli olabilir ama radyatör ve fan sığmaz, lakin siz bilirsiniz.
Radyatörü cama yapışık koymuyorsunuz zaten fanlar aynı yerinde kalıyor ama radyatör daha geride oluyor.

Radyatörü cama yapışık koymuyorsunuz zaten fanlar aynı yerinde kalıyor ama radyatör daha geride oluyor.
Yine de iyi bir seçim değil, zaten normal radyatörde P12 gibi basınç optimizeli fanlar kullanmak lazım, bir de TG6 gibi bir kasa olursa push-pull AB120R'lar ile donatsan bile ısınır o kasa. İşlemciyi tutabilsen bile ekran kartını tutamazsın.

Yine de iyi bir seçim değil, zaten normal radyatörde P12 gibi basınç optimizeli fanlar kullanmak lazım, bir de TG6 gibi bir kasa olursa push-pull AB120R'lar ile donatsan bile ısınır o kasa. İşlemciyi tutabilsen bile ekran kartını tutamazsın.
Mesh panel olmadığı için diyorsunuz. Mesh ile aralarında olsa olsa 5 derece fark olur.

Mesh panel olmadığı için diyorsunuz. Mesh ile aralarında olsa olsa 5 derece fark olur.
Sen o 5'i 25 hatta 35 yap, mesh paneller arasında bile 10 derecenin üstünde fark olabiliyor panel kalitesi ve konfigürasyona bağlı olarak. TG6 kötü bir kasa, aynı öndeki delik genişliğine REV200'de sahiptim, kesinlikle yetersiz. Fanlar adamakıllı olsa üstten halledilir diyeceğim ama fanları da berbat. Sharkoon'un TG6M haricinde isminde TG içeren hiçbir kasası alınmamalı.

Geri
Yukarı