Sıfır Alınan Motorun Kilometresinin Yüksek Çıkması

• Konuyu başlatan nvyst
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 995
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Km sayacı genelde(Benim motorum da öyle en azından) ön tekere bağlı olduğu için 2 seçenek vardır. Ya motosiklet orta sehpa da iken birisi ön tekeri keyif olsun diye 9 km çevirdi. Ya da birisi motosikleti sürdü. Bana ikinci seçenek daha mantıklı geliyor.🙃 Aldığın yer ile iletişime geç mutlaka. Bakalım mantıklı bir açıklama yapacaklar mı? Olmadı iade etme şansın varsa iade et. Hani düzgün kullanıldıysa ve ya 2. el motosiklet olsa takma kafana diyeceğim de şimdi malum sıfır motosikletlerde rodaj mevzusu var. Eğer kullanan kişi zorladıysa motoru sorun olabilir.

Eklemeyi unuttum. Hayırlı olsun bu arada. Allah kaza bela vermesin, tekerin düz bassın.🙂

Motoru geldiğinden beri hiç çalıştırmadım yarın arayacağım.

Sıfır araba aldığımda kilometresi 150ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Takılacak şeyler değil bunlar belki her şey yolunda mı diye iyice test etmişlerdir. Ya da kargoya kadar sürülmüştür 5-10 kilometre ne ki

Honda bayii çalışanının kişisel numarasını aradım sordum. Motosikletin kilometre sayacında son rakam metreyi gösterir, 15 kilometre değil 1.5 kilometre dedi benim gibi bilmeyenler varsa öğrenmiş olsun :) Hepinize ilginiz için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim. Konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı