Sıfır diye aldığım kulaklık kullanılmış mi?

Yok ben de söyledim arkadaş bir daha bakmıştı bir şey yok demişti.
Benden sonra alan youtuber'In incelemesine baktığımda iyice içe göçmüşdü ve 2 kulak padinde de ezik vardı. Sanırım ben iyi ki almışım :D. Siz iade yada değişim yaptıracak mısınız? Bence siz arkadaştan fotoğraf isteyin. Enes Özen'e de sordum ezik olup olmadığını ama ondaki de benim ki gibi azmış ve rahatsız etmiyormuş. Benim kulak padi yavaş yavaş düzeliyor.

Benden sonra alan youtuber'In incelemesine baktığımda iyice içe göçmüşdü ve 2 kulak padinde de ezik vardı. Sanırım ben iyi ki almışım :D. Siz iade yada değişim yaptıracak mısınız? Bence siz arkadaştan fotoğraf isteyin. Enes Özen'e de sordum ezik olup olmadığını ama ondaki de benim ki gibi azmış ve rahatsız etmiyormuş. Benim kulak padi yavaş yavaş düzeliyor.
Ben geri vermeyi düşünmüyorum. Bana da yavaş yavaş düzeliyormuş gibi geliyor. Belki de alışmışımdır.

O hata siteyle alakalı bir durum. Bu arada barkod ile kullanılmış olup olmadığının kontrol edildiğini ilk defa duydum. Benim bildiğim orijinal olup olmadığını kontrol etmek için barkod.

Hocam bazı ürünlerde örnegin smok elektronik sigaralarda 2 barkod var. 1. barkodu tarıyorsun orijinal mi değil mi diye. Orijinal degilse hata veriyor orijinal ise şu yazıyor; orijinal şu tarihte tarandı. Sizin tarihten önce taranmış ise fake urün oluyor. 2. barkod ise sisteme kayıt için ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı