Sıfır iPhone 11 vs EasyCep iPhone 11 Pro

AytKrZ02

Kilopat
Arkadaşlar bu ay içinde iPhone alacağım 11 istiyorum 12'ye bütçem yetmiyor. İnternette EasyCep diye bir yer gördüm yenilenmiş telefon satıyorlarmış. Ankara'daki mağazalarına gidip almayı düşünüyorum. Sizce sıfır iPhone 11 mi almalıyım yoksa yenilenmiş iPhone 11 Pro mu almalıyım? iPhone dışında bir marka almayı düşünmüyorum teşekkürler.

Sıfır iPhone 11 almanı öneririm. iPhone 11 Pro normal 11'den boyut olarak küçük, üssten basık. Cihazın üretimi olmadığı için parça sıkıntısı var ekranı veya herhangi bir yerinde sorun çıksa sıkıntı yaşarsın. 11 almanı öneririm.

11 Pro'nun kozmetik durumu, pil durumu gibi unsurlar önemli. Büyük ihtimalle EasyCep de bataryayı değiştiriyorlar ve orijinal takmıyorlar. Kutu içinden dandik bir kablo ve adaptör çıkıyor. Batarya kaynaklı sorun yaşaman olası durumlar arasında. Ben 5 ay önce X almıştım, 2. el cihaz kullanmadığım için içime sinmedi iade edip sıfır 11 aldım. 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade edebilirsin.

Şimdi sitesinden baktım, %85 pil, 64 gb 11 pro'ya 19.849 ₺ yazmışlar. Bulunduğun şehirde telefonculardan ya da sahibinden daha ucuza ve daha iyi durumda cihaz bulabilirsin. Ama tavsiyem sıfır 11 ve 128 gb alman olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı