Sıfır kasada hangi parçalar çıkıyor?

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. İkinci el kasa alacağım. Sıfır kasada olması gereken malzemeleri bilmek istiyorum ki alacağım vakit sorun olmasın. Mesela vida, fan vs. Bunların dışında kablo vb. şeyler çıkıyor mu?

Merhabalar. İkinci el kasa alacağım. Sıfır kasada olması gereken malzemeleri bilmek istiyorum ki alacağım vakit sorun olmasın. Mesela vida, fan vs. Bunların dışında kablo vb. şeyler çıkıyor mu?
Sıfır aldığın kasada vidası, kablosu her şeyi yanında çıkıyor zaten.

Kablo çıkmaz. Tüm kablolar PSU'da olur zaten. Disk kabloları da anakartla beraber gelir.
Anakart 2 gün önce elime ulaştı ssd ve hdd kabloları vardı. Geri kalan kabloların hepsi psudan çıkıyor değil mi, emin misiniz? :d Sonradan para verip de bu kabloları almak istemiyorum. Mesela hdmi kablosu çıkıyor mu?

Tamamdır beyler. En çok merak ettiğim konulardan biri idi. Geldiği vakit tam anlamıyla girişmek istiyorum. Arada vakit kaybı olmasını istemedim. Yorumlarınız için çok sağ olun.
Kasadan kasaya PSU'dan PSU'ya markadan markaya değişir bu durum.
Psu'nun siparişini vereceğim. Geldiği vakit gerekirse tekrar konu açarım :d

Tamamdır. En çok merak ettiğim konulardan biri idi. Geldiği vakit tam anlamıyla girişmek istiyorum. Arada vakit kaybı olmasını istemedim. Yorumlarınız için çok sağ olun.

PSU'nun siparişini vereceğim. Geldiği vakit gerekirse tekrar konu açarım :d

PSU sipariş verirken zaten içinden neler çıkacağı yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı