Sıfır laptoba SSD nasıl eklenir?

KaizerSouze

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sporcu
Beyler bugün itibarıyla altta linkini atmış oldugum laptopu aldım. İcinde 256 GB WDC M.2 SSD var. Ben buna 480 GB SSD daha eklemek istiyorum ekleyebilir miyim? Eklersem eğer garantiden çıkmadan nasıl yapabilirim? Diyelim ki taktım SSD'yi Win 10 ötekinde yüklü oldugu için bir daha işletim sistemi kurmaya gerek yok değil mi? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Beyler bugün itibarıyla altta linkini atmış oldugum laptopu aldım. İcinde 256 GB wdc M.2 SSD var. Ben buna 480 GB SSD daha eklemek istiyorum ekleyebilir miyim? Eklersem eğer garantiden çıkmadan nasıl yapabilirim? Diyelim ki taktım SSD'yi Win 10 ötekinde yüklü oldugu için bir daha işletim sistemi kurmaya gerek yok değil mi? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

1 Adet 2.5 inç disk yuvası vardır oraya takabilirsiniz. Garanti içinde servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Alt vidaların tekinde veya bir kaçında sticker var ise Asus ile görüşün. Yok ise zor bir işlem değil youtube'da çok örnek var. İşletim sisteminin tekrar kurulmasına gerek yok.

Geri
Yukarı