Sıfır masa almak vs masa yaptırmak

Dragonnold

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar topladıktan sonra bir masa almak istiyorum ama sıfırdan masa almak mı yoksa elimde şu an da bulunan 90x60 bir ahşap gövde var ona dört adet ayak yaptırıp o şekilde kullanmak mı daha mantıklı?

Bilgisayar topladıktan sonra bir masa almak istiyorum ama sıfırdan masa almak mı yoksa elimde şu an da bulunan 90x60 bir ahşap gövde var ona dört adet ayak yaptırıp o şekilde kullanmak mı daha mantıklı?
Dostum bir masa aldım gelsin düşüncelerimi söyleyeyim. Eğer beğenirsem sende ondan al.

Dostum selam, şu sıralar bende PC'mi ve ekipmanlarımı değiştirmenin yanında odamda da bir takım değişiklikler yapmayı planladım. Şu anki masamı 4 sene önce IKEA'dan almıştım. L masa. Ders çalışırken ve çizim yaparken problem teşkil etmiyordu ama PC alıp koyduktan sonra sallanma problemi çıktı haliyle. Bende masa fiyatlarına baktığım gibi kapadım :) biraz araştırdıktan sonra tam istediğim sıfır ahşap meşe ağacı vs masa buldum. Şu an onu düşünüyorum. Ayakları da çapraz sağ ve solda var 4 adet ahşap kalın olduğu için ağırlıktan dolayı sallanma problemide kalkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı