Sıfır PS4 Pro nereden bulabilirim?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Malum sistem toplanmıyor fiyatlar uçtu. Laptoplar desen 15 binden aşağısı yok bende PS4 Pro almaya karar verdim. Fakat Google yazdım zaman Hepsiburada falan teşhir ürünler satılıyor ve 6 bin gibi fiyatlarda moralimi bozdu. Teşhir olmayan ürün nereden alabilirim? Öneriniz var mı? Bir de güvenli yer oluması daha iyi olacak benim için. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi düşündünüz mü? PS oyunlarının fiyatları da çok fazla onu dikkate alın derim. Xbox tarafında Game Pass ayrıcalığı var.

Oyun parası problem değil 2.el olarak alacağım Xbox'da oynayacağım oyunlar yok tarzım değil yani gamepas var fakat içinde doğru dürüst toplasan 10 oyun vardır.

Utsa buldunda fiyata bak :D
PS oyun fiyatları sizi üzebilir. Xbox Series S?
Dostum oyun fiyatları sorun değil 2.el olarak cd şeklinde alıcam yani birde xbox'da tarzım olan oyun yokk.

Oyun parası problem değil 2.el olarak alacağım Xbox'da oynayacağım oyunlar yok tarzım değil yani gamepas var fakat içinde doğru dürüst toplasan 10 oyun vardır.

10 tane? :D bayağı bilgisizsiniz. Konsollar için özel üyelikle beraber 200+ oyun aylık 30 lira. Tonlarca kaliteli oyun var. PS oyunları istiyorum diyorsanız ayrı ama Game Pass'e laf etmeyin bar hocam :)

Dostum oyun fiyatları sorun değil 2.el olarak CD şeklinde alacağım yani bir de Xbox'da tarzım olan oyun yokk.

Parası problem değilse PS5 stoğu da bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum :)
Kanka anlamıyorsun benim sevdiğim tarzda 10 tane oyun var.

Hocam sevdiğiniz tarz nedir acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı