Sıfır Series S vs 2. el Series X

Daha fazla  
Merhaba kendime bir Xbox almaya karar verdim 300 euro param var Almanya'daki dayıma gönderdim ve Series S istediğimi söyledim dayımda 2. elden çok iyi anlayan birisi her şeyi 2. el alır satar ticaret yapar dediki aynı fiyata Series X alabilirsin ben bir tereddütte kaldım sizce mantıklı mı sıfır Series S almaktansa ikinci el Series X alırsam bir sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kendime bir Xbox almaya karar verdim 300 euro param var Almanya'daki dayıma gönderdim ve Series S istediğimi söyledim dayımda 2. elden çok iyi anlayan birisi her şeyi 2. el alır satar ticaret yapar dediki aynı fiyata Series X alabilirsin ben bir tereddütte kaldım sizce mantıklı mı sıfır Series S almaktansa ikinci el Series X alırsam bir sorun çıkar mı?
Kulaklık mouse gibi şeyler hijyenik teknolojik ekipmanlardır. Adamın kulağında bir problem varsa rahatlıkla geçecektir üstüne. Çok dikkatli olman lazım 2. elde ya da sıfır 2. el alacaksın. (Yedek satın alıp satanlar oluyor benim gibi.)

Sağolun teşekkürler
Görüşlerinizi benimle paylaştığınız için
Eğer sıfır 2. el ürün düşünürseniz elimde de bu var hocam.
Kullanılmamış üründür. Hem 3.5mm jack olup hem de USB destekliyor. Cep telefonunuzla da kullanabilirsiniz.

Hyper X kalitesi tatlıdır.

Geri
Yukarı