Sıfır tablet mi, 2. el IPad mi ?

MrBottt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tahmini 800-1000 lira arası bütçem var. Ay sonunda sonuçlanacak bütçenin ne alemde olduğu. İPad Air 2 alayım diyordum 16 GB'lık modelden ama bütçe yetmedi. İkinci el IPad modellerinden birini mi alayım yoksa sıfır Samsung Lenovo vs gibi bilinen markaların sıfır modellerinden birini mi alayım ?

Tablet ile oyun oynamayacam müşteri sayım artıyor tanıtım uzmanıyım. Müşteri portföyüm takip edemeyeceğim bir hale geliyor. Müşterilerimi Excel yahut bulacağım bir müşteri takip programına işleyip hatırlatmalar ekleyip gün içerisinde bana yapacağım işleri hatırlatacak tablet dışarıdayken müşteri listeme ve iletişim bilgilerine ulaşacam ve navigasyon olarak kullanacam. Bazen tanıtımlarda da kısa videolar için kullanabilirim bu sebeple ekranı minimum 9.6 inç ve üstü olması lazım 9.6 ile 10.1 inç arası bir ekran düşünüyorum. 7-8 inç'lik tabletler işimi görmez.

Ne alayım sizce ?

Belki 2000 tane müşterinin işlendiği excel dosyasında falan gezinecez gün içinde belki bir müşteri takip programı bulup ona işleyip onu kullanacaz bunlar için RAM'in yüksek olması gerekir mi? 1.5 GB 2 GB falan oluyor. Sıfır cihazlarda genelde benim için yeterli gelir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad Air 32 GB veya üzeri bir model almanı öneririm. Bulursan Air 2 de mükemmel bir tercih olacaktır.

Ne arıyorsunuz su ipad larda dostum sen git samsung galaxy tab s2 9.7 inc al hem icinde 3gb ram var hem 3.2ghz calisan islemci hemde icinde word excel hersey powerpoint yuklu olarak gelio 2016 eylulde aldim ben bu tableti 1329 tl ye teknosadan

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı