Sıfırlama sonrası D sürücüsündeki program dosyaları silinir mi?

Selamünaleyküm. Sıfırlamadan sonra denetim masasındaki bütün oyun ve programlar silindi. Oyunlar ve fazla yer tutan dosyalar diskin ikinci bölümündeydi. Python dahil birçok oyun D sürücüsünde. C sürücüsünü tamamen temizleyince hepsi Denetim Masası'ndan gitti ama dosyaları hala D bölümünde var. Python'ı komut satırından kaldırıp D sürücüsündeki dosyaları silebilir miyim?

Selamünaleyküm. Sıfırlamadan sonra denetim masasındaki bütün oyun ve programlar silindi. Oyunlar ve fazla yer tutan dosyalar diskin ikinci bölümündeydi. Python dahil birçok oyun D sürücüsünde. C sürücüsünü tamamen temizleyince hepsi Denetim Masası'ndan gitti ama dosyaları hala D bölümünde var. Python'ı komut satırından kaldırıp D sürücüsündeki dosyaları silebilir miyim?
D sürücüsünü silin. 😛

C'yi sıfırlayınca haliyle Regedit kayıtları ve C'ye yer alan program verileri de silindi. Yüklü görünmemesinin nedeni bu.

Programları sıfırdan kurmanız sağlıklı olur.
Oyunlar için çok gerekli değil, oyun platformları oyun bozuk olduğu zaman onarım yapıyor zaten.

Peki son olarak Python'u tamamen kaldırıp hataları önlemek için sadece Path'i silmem gerek değil mi? (path eklemesi yaptım hala CMD ve PowerShell'de Python komut olarak gözüküyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı