Çözüldü Sıfırlama sonrası Opera verileri silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

luckluckii

Hectopat
Bilgisayarı fabrika çıkışı ayarlarına dondurecegim. Operada sık kullanılanlara kaydettigim siteler var. Gecen yil boyle bir şey yaptığımda Operadaki bütün kayıtlı siteler silinmisti. Google Chrome'da ise Gmail girince gelmislerdi. Bunun ana sebebi Operada hesap acmamamdi. Simdi bir hesap olusturdum. Ama emin degilim. Hesap acilinca direkt sık kullanılanlar kaydetmis midir?
Ayarlar bolumunden Opera hesabiyla senkronizasyon yaptim umarim amacima ulasmisimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Chrome 'da olduğu gibi Opera 'da da yer imlerini içe aktar gibi bir özellik olmalı. Onunla yedek alırsanız bir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca hesap açtıysanız ve senkronizasyon yaptıysanız zaten bir sıkıntı olmaz.
Konu onaylanmayi beklerken buradan hallettim. Insan niyeyse acaba olmusmudur diye dusunuyor yine de.
Chrome 'da olduğu gibi Opera 'da da yer imlerini içe aktar gibi bir özellik olmalı. Onunla yedek alırsanız bir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca hesap açtıysanız ve senkronizasyon yaptıysanız zaten bir sıkıntı olmaz.

Konu onaylanmayi beklerken buradan hallettim. Insan niyeyse acaba olmusmudur diye dusunuyor yine de.

Dosya Ekleri

• Inked15_LI.jpg
    Inked15_LI.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 44
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı