Çözüldü Şifre 6 haneden oluştuğu için Wi-Fi'ye bağlanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Romanoff

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir tane İntercom aldım kurulumunu gerçekleştirdim fakat şifre 6 haneli olduğu için telefon şifreyi yazınca karakter yetersizliğinden bağlan tuşunu aktif dışı ediyor bunu nasıl çözebilirim? Bir şekilde bağlansam şifreyi değiştirebilirim.

Çözüm
Wpa ya da wep şifreleme türünden biri olmalı. 8 haneden düşükse wpa2 genelde kabul etmiyor diye biliyorum.
Yok hocam giremiyorum bir türlü.

Sorunumu çözdüm Amazon'dan satıcıya mail ile ulaştım kendisi bana kısa sürede döndü. Çoğu Wi-Fi intercomlarda bu sorun varmış çözümü basitmiş verilen şifrenin veya oluşturduğunuz şifreyi 8 karaktere tamamlayacak şekilde 0 eklemek. Örneğin şifre 123456 sonuna iki tane sıfır ekleyerek 8 karaktere tamamlıyoruz.
Wpa ya da wep şifreleme türünden biri olmalı. 8 haneden düşükse wpa2 genelde kabul etmiyor diye biliyorum.
Yok hocam giremiyorum bir türlü.

Sorunumu çözdüm Amazon'dan satıcıya mail ile ulaştım kendisi bana kısa sürede döndü. Çoğu Wi-Fi intercomlarda bu sorun varmış çözümü basitmiş verilen şifrenin veya oluşturduğunuz şifreyi 8 karaktere tamamlayacak şekilde 0 eklemek. Örneğin şifre 123456 sonuna iki tane sıfır ekleyerek 8 karaktere tamamlıyoruz.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı