Şifreli kanallar nasıl izlenir?

O kanallara Digitürk gibi firmaların verdiği decoder kartlarla çözebilirsiniz. Ancak bu yöntem çok kullanılmıyor. Onun yerine uydu alıcı kullanılıyor.

Şu kanal hocam, "Science" yazan.
IMG_20220808_142931.jpg

O kanallara Digitürk gibi firmaların verdiği decoder kartlarla çözebilirsiniz. Ancak bu yöntem çok kullanılmıyor. Onun yerine uydu alıcı kullanılıyor.
Bu yabancı kanallarda da oluyor mu hocam?

Fotoğraf? Fotoğraf atma şansın var mı?

Kaç paradır acaba?

IPTV'ler genelde 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık olarak paketler halinde satılır, ve her satıcı da ücretler farklılık gösterir. Şu anda ortalama piyasa fiyatları;
3 ay = 95 TL
6 ay = 160 TL
12 ay = 235 TL civarıdır. Neredeyse her satıcı belli süre test üyeliği verir hangi satıcıdan alacağına test üyeliğini alıp test ederek karar verebilirsin. Eğer ciddi düşünüyorsan sana yardımcı olabilirim.

IPTV'ler genelde 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık olarak paketler halinde satılır, ve her satıcı da ücretler farklılık gösterir. Şu anda ortalama piyasa fiyatları;
3 ay = 95 TL
6 ay = 160 TL
12 ay = 235 TL civarıdır. Neredeyse her satıcı belli süre test üyeliği verir hangi satıcıdan alacağına test üyeliğini alıp test ederek karar verebilirsin. Eğer ciddi düşünüyorsan sana yardımcı olabilirim.
Bu iptv'ler nasıl bir şey hocam herkes kendisi satıyor? Bir de legal mi?

Hotbird uydusunda ki kanalları diyorsan bazıları biss key ister. Zamanında cihazı PC’ye bağlayıp biss key listesi indirip yüklerdik. Şifreler değiştiği zaman aynı işlemi tekrar yapardık. Tüm çabamız space platium kanalınız izlemek içindi. Lanet olsun ergenlik. 😁

Bu IPTV'ler nasıl bir şey hocam herkes kendisi satıyor? Bir de legal mi?

IPTV'ler internetin olduğu her yer de ve her Smart cihazda izlenebilir. Legal değildir ama kullanıcı açısından yasal olarak bir sıkıntısı yok -diye biliyorum- satın aldığınız IPTV sağlayıcısı patlayabilir o da paranızın gitmesine sebep olur sadece. Kar zarar olarak elli tane kutuya ve dijital platforma yüzlerce lira para ödemek yerine patlama riskine rağmen IPTV kullanmak bence daha mantıklı. Bu arada yaklaşık 7 senedir IPTV kullanıyorum başıma hiçbir şey gelmedi ve -kullandıklarım arasında- hiçbir IPTV satıcısının patladığını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı