Şifresi Unutulan iCloud

Xample-47

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar ağabeyimde bir iPhone 5 var ve bunun iCloud şifresini unutmuş. Faturayı da kaybetmiş (sağolsun yani komple yok kutuyu da kaybetmiş. Hani kutu olsa... :D) neyse. Şimdi telefon açık yalnız bize diyor ki bu arkadaş "iCloud Şifresi" ama, altta şu an yeni açtığımız "App Store" hesabı var.

Şimdi ben bu aletten "iCloud Hesabından Çıkış Yap" desem, daha sonra açtığımız yeni "App Store" hesabı ile giriş yapabilir miyiz?

Yoksa hiç bulaşmayayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle bilgisayardan icloud sitesine gir ve şifremi unuttum yap. Link vermek yasak mı bilmiyorum ama www.icloud.com adresinden şifremi unuttum yaparsan yönlendirileceksin. Olmazsa apple desteği ara sana yardımcı olurlar ama bayağı uzun sürer çünkü ben şifremi unutmamıştım telefon numaram değişmişti iki adımlı doğrulama sistemi açıktı eski numaramı yeni numaramla değiştirmeleri 10 gün sürmüştü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı