Şifresi unutulan Samsung Galaxy Tab A sıfırlandıktan sonra yine şifre istiyor

Fabrika ayarlarına değil, cihazı sıfırlayacaktınız...
Cihazdan bir Google hesabının şifresini biliyorsanız bunu yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
google hesabını bilmiyoruz. Başka bir yolu yok mu?

Hocam tek çare ROM atmak. Başka bir deyişle işletim sistemini yeniden yüklemek. Cihazın modeli nedir? Yalnızca seriyi vermişsiniz.

Hocam zaten telefonu download mode'a almayacak mı, hata ayıklamaya gerek var mı?
Hocam download mode işlemlerinin yüklemeli, silmeli veya dosya değiştirmeli kısmı hata ayıklama olmadan olmaz.

Hocam tek çare ROM atmak. Başka bir deyişle işletim sistemini yeniden yüklemek. Cihazın modeli nedir? Yalnızca seriyi vermişsiniz.
Hocam normal bir şekilde atamayacağını düşünüyorum. OEM lock, USB debug gibi ayarlar kapalı çünkü. Bazı telefoncularda direkt ana depolamaya sistem atıyorlar anca öyle olur, bir de ona benzer şekillerde.

Son düzenleme:
Hocam normal bir şekilde atamayacağını düşünüyorum. OEM lock, USB Debug gibi ayarlar kapalı çünkü. Bazı telefoncularda direkt ana depolamaya sistem atıyorlar anca öyle olur, bir de ona benzer şekillerde.

OEM lock, USB Debug gerek yok. Açacaksın Fastboot'u yükleyeceksin. Telefoncular da öyle yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı