Sigara tavsiyesi

Teurr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün Türkiye'ye geldim. Ben normalde Azerbaycan'da yaşıyordum ve orada sobranie caster blend markalı sigarayı kullanıyordum. 19 TL gibi bir fiyatı vardı ve filtresi ballıydı içerken o tatlı bal tadı geliyordu. Şimdi burada markalar çok farklı. Mesela burada çikolotalı camel var mı? Varsa tam ismi ne? Bir de aklımda marlboro light, touch Blue ve touch gray var. Siz hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar dün Türkiye'ye geldim. Ben normalde Azerbaycan'da yaşıyordum ve orada sobranie caster blend markalı sigarayı kullanıyordum. 19 TL gibi bir fiyatı vardı ve filtresi ballıydı içerken o tatlı bal tadı geliyordu. Şimdi burada markalar çok farklı. Mesela burada çikolotalı camel var mı? Varsa tam ismi ne? Bir de aklımda marlboro light, touch Blue ve touch gray var. Siz hangisini önerirsiniz?
Dark blue çok tercih ediliyor bir markette çalışarak söylüyorum bunu.

Ben içmiyorum ancak içen tanıdıklarım Marlboro Double Fusion'ı övüyorlardı.
Onu değilde double mix içme şansım oldu. Mentollü pek bana hitap etmedi. Tadı bana şey gibi geliyordu, hani dişlerini fırçalarsın üzerinden su içersin ya onun gibi.
Winston Dark Blue, Camel, Parliement Night Blue.
Camelin hangi ürünü hocam? Bide burda aromalı camel var mı?
Arkadaşlar bu arada Marlboro Light, Touch Blue/Gray üçünden birini kesin alacağım 1 kerelikte olsa. Hangisi tavsiyeniz?

Captain Black Chocolate. 2 senedir içmiyorum ama tadı aklımda. Öyle ovulecek fazla bir tadı yok dumanla beraber çok az bir tad alıyorsunuz. Birkaç fırttan sonra dudaginizi hafifçe yalarsaniz çikolata tadını alıyorsunuz. Çikolatalı olarak bildiğim sigara bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı