Sığınmacılar hakkında düşünceleriniz neler?

Evet hocam böyle şerefsiz haysiyetsiz olanları da çok. Belli bir kısmı gerçekten iyi ama çoğu böyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen linkte olan videoyu izleyin.
Başka ülke dediğim Lübnan'dı. Orası Lübnan. Bu videodakini bilmiyorum.
1 tanesini ayağa kaldırmışlar. Bende suda yürüyor sandım zalımın oğlunu.

Hocam bana manevi olarak neden gurur duymamız gerektiğini açıklar mısınız? Avusturya başbakanı bugün yaptığı konuşmada Afganistan mültecilerinin Norveç gibi ülkeler yerine "sınır komşusu" Türkiye'ye gitmelerinin daha iyi olacağını söyledi. Yahu adamlar bizi mülteci kampı olarak kullanıyor Avrupa'dan mülteciler için gelen parayı da re*s cebe indiriyor. Biz de bundan gurur duyuyoruz öyle mi? Dünyanın en iyi kalpli ülkesi biziz zaten! Ne güzel kafa ya bende istiyorum bundan bir tane.

Hocam Yunanistan gibi denizin ortasında teknelerini batırıp öldürmüyoruz en azından bende çok hoşnut değilim bu durumdan.

Evet, soru yukarıda. Sizlerin düşüncelerini merak ettim. Mümkün olduğu kadar ve düşüncelere saygı göstererek tartışalım.

Sığınmacılık mevzusu ; ülkedeki sosyokültürel ve sosyodemografik yapıyı tümüyle bozmaktadır .
Gerek demografik açıdan , gerekse ülkenin konsolidesi bakımından ... etkisinden kurtulanamayacak bir değişime neden olacak .

sonuç olarak ; Arap ve Fars kültürü ve bunun melezi Türk islam / Ümmetçilik gibisinden artık ülke de tansiyon çatışma sönümlenemeyecek .

İşbu çatışmayı biz 6 -7 Eylül olaylarında gördük ve Türkiye'nin kaderini tümden değiştiren bir dizi silsileye yol açtı ... ve sonuç olarak Türkiye olarak geri dönülmez bir bataklığın içine saplandık hala da çıkamıyoruz .

Türk islam sentezi de Türk kültürünü muhafazaya yetmeyecek ..

Tansiyon çatışma gruplaşma daha da artacak .

Ve Irak Suriye Libya Lübnan durumlarında olacağız er yada geç .

Şeriat , Arap ve Fars kültürü , Ümmetçilik , Türk İslam sentezi bunları iyi bir şeyler sanmayın .

Bunlar Türk kültürünü ve konsolidesini sindirmek ve eritmek için melezlenmiş ya da salt kültür unsurlarıdır .

Çatışmanın tansiyonun ve gruplaşmanın nedeni budur .

Artık yapılacak pek bir şey de kalmadı .

15 yıllık süreçte , Türkiye'nin ne kadar kötüleştiğini gözle göreceksiniz .

Bizim direnerek, savaşarak aldığımız toprakları birkaç insan yüzünden kaybetmemiz kanıma dokunuyor. Şu anda sadece mültecilerin kaldığı mahalleler var. Acilen göndermemiz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı