Sigma videolarının saçmalığı

Kromish

Hectopat
Son zamanlarda aşırı derecede sinirimi bozmaya başladı. Umarım sadece bana olmuyordur. Sadece ben yaşıyorsan insanların içindeki insanlık ölmüş demektir. "sigma" adı altında cinsiyetçilik yapılıp, insanlara hareket ediyorlar. Her empati kurduğumda sinirden deliye dönüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

VenomBey

Hectopat
Daha fazla  
Sigmaabimözabim.jpg

KS
KS
K

Kromish

Hectopat
Olur olmadık her şeye editini yapmaları baydı. Yoksa bazılarına gülüyorum hala.
Hocam mizah adı altında yapmalarında bir sorunum yok. Gerçekten komiklerine denk geliyorum arada bende. Ben bütün kadınlara çöp muamelesi yapmalarını, erkek yada kız ile dalga geçmelerini sevmiyorum. Düşünsenize, özgüvensiz birisiniz ve videolardaki şeylerden birini yaşıyorsunuz.

Dexdex

Hectopat
Hocam mizah adı altında yapmalarında bir sorunum yok. Gerçekten komiklerine denk geliyorum arada bende. Ben bütün kadınlara çöp muamelesi yapmalarını, erkek yada kız ile dalga geçmelerini sevmiyorum. Düşünsenize, özgüvensiz birisiniz ve videolardaki şeylerden birini yaşıyorsunuz.
Bu konuda çok haklısınız hocam. Ben mizah kısmındayım dediğiniz gibi işin o kısmı benimde hiç hoşuma gitmiyor.

Son zamanlarda aşırı derecede sinirimi bozmaya başladı. Umarım sadece bana olmuyordur. Sadece ben yaşıyorsan insanların içindeki insanlık ölmüş demektir. "sigma" adı altında cinsiyetçilik yapılıp, insanlara hareket ediyorlar. Her empati kurduğumda sinirden deliye dönüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Neden takıyorsunuz ki gül geç işte.

drcaptain

Picopat
Yer
Skaro Alberta
Daha fazla  
Meslek
Psikiyatrist, nörolog, psikolog, eczacı, kimyager, moleküler biyolog, fizyolog
Gerçek bir sigma kimsenin kalbini kırmaz , daha önceden aynısını alfa memeleri için de yaptılar .

Yukarı