Sihirliayakkabi.com güvenilir mi?

Hocam ben de bugün kendi botuma iç tabanlık yapmayı düşündüm. Botumun dış tabanı 3cm, içine de 4 cm tabanlık yapmak istiyorum. Neyden yapabiliriz? İnternetteki süngerlerden bahsetmiyorum, onlar içe doğru çöküyor. Ayrıca ayakkabıya sığmıyorlar.
O aldığım ayakkabı tabanındaki kılıf farklıydı içe çökmüyor size tavsiyem attığım linkteki ayakkabılara bakmanız 4 inç yani 10 cm uzuyorusunuz yani 193 olursunuz ama biraz pahalı tabi dolar ile daha ucuza gelir eğer çok pahalı ise konudaki siteden alıp o bota ekleyebilirsiniz o sitede satılan ayakkabınım tabanı internette de var zaten.Bende umarım 183 olucam.

O aldığım ayakkabı tabanındaki kılıf farklıydı içe çökmüyor size tavsiyem attığım linkteki ayakkabılara bakmanız 4 inç yani 10 cm uzuyorusunuz yani 193 olursunuz ama biraz pahalı tabi dolar ile daha ucuza gelir eğer çok pahalı ise konudaki siteden alıp o bota ekleyebilirsiniz o sitede satılan ayakkabınım tabanı internette de var zaten.Bende umarım 183 olucam.
Çökmeyen taban hangi sitede var? Bu ayakkabı siteden Türkiye'ye kaç günde gelir? Ekstra ücret ödüyor muyuz?

Son düzenleme:
Bu ayakkabıları başka yerde de bulabilirsiniz :D Satmak için "boy uzatan" demişler ama zaten topuğu fazla olan her ayakkabı boy uzatır. Sırf bunun için alıyorsanız başka yerlerden de alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı