Sık sık bağlantım kopuyor

Merhaba 2 senedir aynı ISS'yi kullanıyorum sorunsuz olarak fakat son 7-8 aydır sürekli sık sık kopma sorunu yaşıyorum. Bunu her gün destek talebi açarak bildirdim onlara fakat onlarla ilgili bir durum olmadığını, altyapıda da bir sorun olmadığını söylediler, bina içi tesisatımı kontrol ettirmemi söylediler. Ankastre kutumdan modemime eksiz 35 metre cat6 kablo çektirdim, modemimi yeniledim, splitterimi yeniledim kısacası yenilemediğim hiçbir şey kalmadı. ADSL hizmetten VDSL hizmete geçişimi yaptırdım fakat burada da aynı sorun. Yapacak başka bir şeyim kalmadı başka ISS
' ye de geçemiyorum aşırı düşük hızda internet veriyorlar ya da boş port yok deyip geri çeviriyorlar. Forumdaki diğer konulara da baktım fakat sorunuma bir çözüm bulamadım, acaba bir öneriniz olur mu bu konuyla ilgili?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhüt süreniz varsa bitmesini bekleyin ve farklı bir internet servis sağlayıcısına geçmeyi deneyin. Türknet, Millenicom veya Netspeed öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı