Şikayet sonrası yapılan şeyle altyapı mı geliyor?

Hocam benim yek merak ettiğim şey kutu üstünde TT logosu var ama ben TurkNet almak istiyorum TurkNet alabilirim değil mi?
Evet alabilirsiniz şart tt olacak diye bir kaide yok tt üzerinden birçok ıss seçebilirsiniz.Millenicom,Turknet,Netspeed vs gibi bunlar tt altyapısını kullanarak destek veriyor.Turknet geçebilirsiniz yani.

Hocam selamlar. Ben de 2 yıldır altyapi bekliyorum ve gecen hafta ayni logar kapagindan bizim binanin onune de taktilar. Ne kadar surdu size internet gelmesi ve ekstra bir islem yaptiniz mi?

Hocam biz sadece imza topladık geçen yıl neyse onu boş verin o kapak gelidise 3 ay var nirkaç hafta sonra yolunuzu kazarlar sonra binanıza kablo gelir sonra kablo evin içine gelir sonra evin içine kablo gelir sonra bianın içine fiber kutusu geldi sonrada siteye düştü her adım arasında 2 hafta falan var

Hocam biz sadece imza topladık geçen yıl neyse onu boş verin o kapak gelidise 3 ay var nirkaç hafta sonra yolunuzu kazarlar sonra binanıza kablo gelir sonra kablo evin içine gelir sonra evin içine kablo gelir sonra bianın içine fiber kutusu geldi sonrada siteye düştü her adım arasında 2 hafta falan var
Vay arkadas sanki Uganda’da yasiyoruz 3 ay nedir.. tesekkur ederim hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı