Sıkılanlar İçin Telefonda Bulmaca Oyunu

brkdnmz

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Antalya/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu oyun bildiğiniz bulmaca oyunlarına benzemiyor, çoğunuzun bildiğini tahmin ediyorum ama bilmeyenler de vardır muhakkak. Oyunun adı The Room Three, ilk ve ikinci oyundan kat kat daha güzel bence, onun için 3.'sünü öneriyorum. Oyun hem Play Store hem App Store'da mevcut, ama ücretli. (Benim gibi internetten APK'sını da indirebilirsiniz tabii :LOL:)
Play Store: The Room Three - Google Play'de Android Uygulamaları

App Store: The Room Three on the App Store

Bu oyun bildiğiniz bulmaca oyunlarına benzemiyor, çoğunuzun bildiğini tahmin ediyorum ama bilmeyenler de vardır muhakkak. Oyunun adı The Room Three, ilk ve ikinci oyundan kat kat daha güzel bence, onun için 3.'sünü öneriyorum. Oyun hem Play Store hem App Store'da mevcut, ama ücretli. (Benim gibi internetten APK'sını da indirebilirsiniz tabii :LOL:)
Play Store: The Room Three - Google Play'de Android Uygulamaları

App Store: The Room Three on the App Store

Sen sahtekarsın adi.. APK indirmiş, yakalayın :D

Şaka bir yana bende bulayım dur. Gerçi simülasyon veya hayatta kalma oyunları daha çok dikkatimi çekiyor ama bakayım bi :D

Sen sahtekarsın adi.. APK indirmiş, yakalayın :D

Şaka bir yana bende bulayım dur. Gerçi simülasyon veya hayatta kalma oyunları daha çok dikkatimi çekiyor ama bakayım bi :D
3-4 gündür şunu oynuyorum. Sarıyor bayağı.. #Last Day on Earth: Survival Sanırım Rust tarzında bir oyun. Pek sevmem böyle zombili oyunları, ama bu bayağı hoşuma gitti. Tavsiye ederim. Hem de APK'sız.. :D

3-4 gündür şunu oynuyorum. Sarıyor bayağı.. #Last Day on Earth: Survival Sanırım Rust tarzında bir oyun. Pek sevmem böyle zombili oyunları, ama bu bayağı hoşuma gitti. Tavsiye ederim. Hem de APK'sız.. :D
Yahu bunu oynadım birkaç saat. Sonra adamın biri geldi, araştırma gezisinde beni öldürdü. Eşyalar sıfırlanınca sildim :D Ama güzel oyun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı