Sıkılmıyor muyuz?

O zaman ilk sıkılan kalbimiz olurdu. Daha anne karnındayken hep aynı şekilde görevini yapıyor. Sorun görevini yapmamak olurdu. A dan Z ye her şeyin görevi var. Öğrencinin okula gitmek gibi.

Şunu dene sıkılınca ben yaptım çok rahatlatıyor. Sevdiğin şarkıları liste yap, tak kulaklığını, gece 1, 2 gibi evden çık sabah kadar şarkı dinleye dinleye yürü. Sabaha karşıda git uyu. Çok güzel oluyor, hem rahatlıyorsun hemde sıkıntını gideriyor. Denemeni öneririm. Birde spor yap. Spor önemli.
Şarkı dinlemek bile 15-20 dakika sonra sıkıcı hale geliyor.

Hayat biraz monoton olduğundan böyle zaten. 9. sınıftayım kendimi 1. sınıftaki çocuk gibi hissettiğimden olabilir.
Her hafta sonu havuza giderken ışıklarda bir amca var. Adam 7/24 orda ve sadece balon satıyor ama görseniz her daim yüzü gülüyor ve mutlu. Dünya umrunda değil ama halinden memnun görünüyor, yediği insanların ışıklarda dururken verdiği abur cuburdan ibaret gördüğüm kadarıyla.

Kendini geliştirmeye çalış yabancı bir dil öğren yeni hobiler edin sosyalleş
Kendini geliştirmenin sonu yok ama yapacağın her şeyi zevkle yapmaya çalış :)

Sıkılmıyor muyuz? Her gün bilgisayara oturmaktan, her gün aynı oyunu oynamaktan, her gün aynı kişilerle aynı muhabbetten, her gün aynı yollarda gezmekten, her gün aynı şeyleri yemekten/içmekten. Sıkılmıyor musunuz? Şahsen ben sıkılıyorum. Bildiğim şeyleri yapmaktan sıkılıyorum. Daha önceden yapmış olduğum şeyleri tekrar yapmaktan sıkılıyorum.
En azından muhabbet edebileceğiniz birileri var. Halinize şükretmek lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı