Sıkıntılı günler

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Bu aralar pek iyi değilim, aslında bu yaz hep böyleydim. Dışarı çıkma hevesim tamamen gitti. Bilgisayar oynayasım hiç gelmiyor, sürekli bir uyuşukluk var. Uyuşukluk dediğim hani sabah erken kalkarsınız sersem sersem mutsuz şekilde işinizi yaparsınız ya o şekilde. Kuzenimin düğünü var yarın ve gitmek istemiyorum çünkü 4 saat yol gitmek benim için şu anda çekilemez bir durum. 1.5 ay önceye kadar kilo almaya çalışıyordum, aldım da zaten. Hala almam gereken kilolar var fakat yemek hevesimde gitti. Sadece oturup halıyı seyredesim geliyor. Bunun sebebi psikolojik mi? Doktora gittiğimde sicile işleniyor diye biliyorum bu alanda. İş konusunda ileride problem yaşama olasılığım var o yüzden de pek gidesim gelmiyor. Belki sıcaktan da olmuş olabilir ama klima var odamda. Kısacası hiçbir şeye ilgi duymamaya başladım, arkadaşlarımla dışarı çıkacaktık dün canım istemediğinden başka işim var diye reddettim. Tatile gittim orada bile yüzüm hiç mutlu olmadı. Ekmek almaya gitmek bile zor geliyor. Çok stresliymişim gibi de hissediyorum aslında. Ama stres yaptığım bir konu yok. Hiç mutlu olamıyorum kuponum tuttuğunda bile. Biraz kafam dağılsın diye işe girdim ağır geldi çıktım. Zevk alamıyorum hiçbir şeyden. Sizde de böyle belirtiler var mı? Nasıl olacak böyle bu durum?

Spor değil de doğa yürüyüşü ve gezi diyelim, spor yapmak canınız istemez çünkü.
Canım istemez spor yapmayayım canım istemez yemek yemeyeyim böyle bir şey yok ki denesin iyi gelir saçmalamayın. Doğada yürüyüş ne Allah aşkına neye iyi gelecek.

Doğa yürüyüşü yine iyi gelir temiz hava.
Yav hocam iyi gelir tabi gelmesine de yani ne kadar iyi gelebilir. Spor dediğim şey alışkanlık, demirlere tutunmak. İyi bir fizik yapmak, savaşmak, güçlenmek. Basit gelebilir ama değil. Spor çok büyük bir şey. Kendi keyfi bilir. Çünkü kendiniz için acı çekmeye ve saatlerce demir kaldırmaya başladığınız da kendinize saygı duymaya başlıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı