Silah Üstündeki İsim Etiketi

CharmMe Ahri

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
M4A4 için 2014'te Griffin skini almıştım ve fark ettim ki baya değerlenmiş. Ama fark ettiğim diğer başka bir şey de üstünde isim etiketi var. Nedir bu isim etiketi ve ne işe yarar? Ayrıca satarken fiyatını arttırır mı?

Çözüm
İsim etiketi sadece silahın ismini değiştirmenize yarar. Normalde oyun içinde M4A4 - Griffin olarak gözüken silahın ismi isim etiketiyle değiştirildiyse yeni ismiyle gözükür. Oyun içinde görünüş dışında hiçbir etkisi yoktur. Pazar payını da etkilemez. İsmini beğenmediyseniz Steam Pazar'ından yeni bir isim etiketi alarak silahın ismini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Şuanda Steam Pazar'ında 11,58 TL'ye satılıyor. Her silaha uygulanabilir.

Jackdaw713

Hectopat
İsim etiketi sadece silahın ismini değiştirmenize yarar. Normalde oyun içinde M4A4 - Griffin olarak gözüken silahın ismi isim etiketiyle değiştirildiyse yeni ismiyle gözükür. Oyun içinde görünüş dışında hiçbir etkisi yoktur. Pazar payını da etkilemez. İsmini beğenmediyseniz Steam Pazar'ından yeni bir isim etiketi alarak silahın ismini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Şuanda Steam Pazar'ında 11,58 TL'ye satılıyor. Her silaha uygulanabilir.

Çözüm

Vavien.

Terapat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Fiyatına yararı da olur zararı da olur. Açıkçası ben başkasının saçma sapan isim verdiği silahı kullanmak istemem. Ama isim alacak kişinin hoşuna giderse normalden bile artar.

Yukarı