Silahlı ve gelişmeli oyun tavsiyesi

sakrucu123

Picopat
Yer
Koltuk,Kanepe veya sandalye.
Daha fazla  
Ben arkadaşımla oynamak için içinde silah olan, ( balta vb de olur. ), gelişmeli ( Battle Royale değil. ), bir oyun arıyorum. Yardım eder misiniz? ( MMORPG olmayacak çok karışık.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben arkadaşımla oynamak için içinde silah olan, ( balta vb de olur. ), Gelişmeli ( Battle Royale değil. ), Bir oyun arıyorum. Yardım eder misiniz? ( MMORPG olmayacak çok karışık.)

Hocam escape from tarkov Battle Royale sayılmıyor diye biliyorum.
Oyunun amacı bir bölgede loot yapıyorsun ölebilirsin ölürsen topladıkların gider. Ölmeden binalarda eşya toplarsan çıkış kapısına yönelip çıkmak çıktığında oyun içinde topladığın eşyalar envantere gelecek. Onları satıp yeni silah nişangahı vb şeyler alabiliyorsun(son cümleden emin değilim öyle hatırlıyorum. Video izleyerek daha fazla bilgi elde edebilirsin)

Tomb Raider olabilir. Bölüm ilerledikçe 3-4 çeşit silahın oluyor ve aynı şekilde bölüm ilerleyip görevleri ve çevreden ufak tefek lootlar toplayarak geliştirme puanı kazanıyorsun. Kazandığın puanla istersen silahlarını geliştiriyorsun, istersen hayatta kalma becerilerini geliştirerek ilerliyorsun. Çok keyiflidir tavsiye ederim.
Oyunun amacı bir bölgede loot yapıyorsun ölebilirsin ölürsen topladıkların gider. Ölmeden binalarda eşya toplarsan çıkış kapısına yönelip çıkmak çıktığında oyun içinde topladığın eşyalar envantere gelecek. Onları satıp yeni silah nişangahı vb şeyler alabiliyorsun(son cümleden emin değilim öyle hatırlıyorum. Video izleyerek daha fazla bilgi elde edebilirsin)
O oyun çok ağır ilerliyor sanki yoksa bana mı öyle geldi bilemedim.

Ücretsiz midir.
Tomb Raider olabilir. Bölüm ilerledikçe 3-4 çeşit silahın oluyor ve aynı şekilde bölüm ilerleyip görevleri ve çevreden ufak tefek lootlar toplayarak geliştirme puanı kazanıyorsun. Kazandığın puanla istersen silahlarını geliştiriyorsun, istersen hayatta kalma becerilerini geliştirerek ilerliyorsun. Çok keyiflidir tavsiye ederim.

O oyun çok ağır ilerliyor sanki yoksa bana mı öyle geldi bilemedim.
Ücretsiz midir.

Ücretsiz midir?

Öncelikle uyarayım, gerekli noktalama işaretlerini yerine getirmediğin de uyarı alabilirsin. Oyun ücretsiz değil. Steam'den indirimleri takip ederek alabilirsin. Ben 2013 yılında çıkmış olan oyunu bitirmiştim, çok keyif aldım sonrasında diğer oyunları da bitirmeyi düşünüyorum, indirimleri takip ediyorum.
Edit: Bahsettiğim başlayabileceğim oyun bu. Başlamadan önce internetten kısaca videolarına bakmanı tavsiye ederim. Hoşuna giderse alır oynarsın.

Geri
Yukarı