Silent Hill 3 Grafik modu önerisi

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar PCSX2 ile güzel modlamalar yapılıyor ama sanki sadece renk paleti değişmiş gibi çok hoşuma gitmedi. Bazen çok abartı renkler olabiliyor kısacası doğal değil. Sizin bildiğiniz ENB grafik modları var mı?

Az önce dediğim örnek:
1625521783993.png

Saniyeler tam tamına eşit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video başlıklarına bakmadan sağ taraftaki görsele bakarak "evet, renkler çok daha doğal ve sahne hissini vermiş gibi, bayağı geliştirmişler" dedim ve sonra video başlıklarını görünce epeyce şaşırdım. Fotoğraflara filtre atarken doygunluk ve tonları sona çekip çok güzel efekt oldu diyenler olur ya hep o geldi aklıma.

Modlama güzel ama çok fazla blur ve gölge hatası var. Yoksa mükemmel olmuş zaten.
Arkadaşlar dosyanın içinden 8K render, 1080P olarak ayarladım. Kaplamalar ve AA baya mükemmel derecede iyi oldu. Sizinde böyle yapmanızı öneririm çünkü diğer türlü oyunun orijinali çok bozuluyor.

Closed yazısı ve özellikle kıyafetin dikişleri belli olmaya başladı. Gölge gibi ayarları da arttırdım. Öneriyorum.
Untitled.png

1625668277567.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı