Silinemeyen truva atı virüsü

EmreSploit

Hectopat
Yer
Seungryong Vadisi
Ekran görüntüsündeki virüs silinemiyor Kaspersky IS algıladı sile bastım fakat silemedi ne yapmalıyım? Virüs totale atılamıyor hata veriyor.

Dosya Ekleri

• virüs.PNG
    virüs.PNG
    5,7 KB · Görüntüleme: 204
Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemine takılan arkadaşlar. Konu sahibinin sistem gereksinimlerini bilmeden bol keseden konuşmak ne kolay. Veya ihtiyaç duyduğu hayati bir programın İşletim sistemi desteğini bilmeden konuşmakta öyle. Zamanında W7 kullanırken sanki virüs bulaştırmadınız. Teallam.

Format atın eğer silemiyorsanız.
Malwarebyte ile de taratın. Bazen etkili çözüm yapabiliyor. Arkadaşın dediği gibi bunları güvenli mod üzerinden yapın. F8 ile açılışta güvenli mod seçebilirsiniz.

İşletim sistemine takılan arkadaşlar. Konu sahibinin sistem gereksinimlerini bilmeden bol keseden konuşmak ne kolay. Veya ihtiyaç duyduğu hayati bir programın İşletim sistemi desteğini bilmeden konuşmakta öyle. Zamanında W7 kullanırken sanki virüs bulaştırmadınız. Teallam.

Format atın eğer silemiyorsanız.
Malwarebyte ile de taratın. Bazen etkili çözüm yapabiliyor. Arkadaşın dediği gibi bunları güvenli mod üzerinden yapın. F8 ile açılışta güvenli mod seçebilirsiniz.
Sistem geri yükleme yaparsam virüs bulaşmadan önceki güne gider mi? gitmezse dediğinizi yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı