Silinen Chrome Şifrelerini Geri Getirebilir miyiz ?

evet geri getirilebilir tıpkı geçmiş gibi şifrelerde geri getirmek mümkün kendim buldum Bilgisayarım/C:/kullanıcılar/(kullanıcı adı)/appdata/local/google/chrome/user data/default Sekmesine giriyoruz buradan Login Data dosyasına dağ tıklayıp özellikler kısmından önceki sürümler sekmesine gidiyoruz buradan geri getirmek istediğimiz tarihi seçip geri yükle diyoruz yanlız chrome kapalı olması lazım bunu yaparken.geçmiş içinse Login Data yerine History'e sağ tıklayıp özelliklerinden önceki sürüme getiriyoruz hepsi bu

cats.jpg

Dosya Ekleri

• cats.jpg
    cats.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 581
Evet geri getirilebilir tıpkı geçmiş gibi şifrelerde geri getirmek mümkün kendim buldum Bilgisayarım/C:/kullanıcılar/(kullanıcı adı)/appdata/local/google/chrome/user data/default sekmesine giriyoruz buradan login data dosyasına dağ tıklayıp özellikler kısmından önceki sürümler sekmesine gidiyoruz buradan geri getirmek istediğimiz tarihi seçip geri yükle diyoruz yalnız Chrome kapalı olması lazım bunu yaparken. Geçmiş içinse login data yerine History'e sağ tıklayıp özelliklerinden önceki sürüme getiriyoruz hepsi bu.

Eki Görüntüle 208297

4 yıl sonra cevap yazmak biraz garip olacak ama yine de teşekkür ederim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı