Silinen dosyayı geri getirme

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Arkadaşlar 2 3 ay önce sildiğim dosyayı geri getirebilir miyim? Masaüstünden shift + delete yöntemi ile silmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video, ses, fotoğraf dosyası ise olabilir ama program, sıkıştırılmış dosya, office dosyası ise çok daha zor. Recover My Files programı ile deneyebilirsin. Fotoğraflar ve videolarımın neredeyse tamamını kurtarmıştım. Ama silindikten sonra diski hiç kullanmamıştım ve diski ikinci disk olarak takmıştım.

Bir kere kendi diskimden, bir kere de akrabanın diskinden veri kurtardım. Atıyorum fotoğraflarda başarı oranı % 98 ise office dosyasında % 40 falandı. Lakin benim denemem üzerinden 7- 8 sene geçmiştir. Geçen zaman içinde programların yeteneği artmış olabilir. Dene istersen.

Bir kere kendi diskimden, bir kere de akrabanın diskinden veri kurtardım. Atıyorum fotoğraflarda başarı oranı % 98 ise office dosyasında % 40 falandı. Lakin benim denemem üzerinden 7- 8 sene geçmiştir. Geçen zaman içinde programların yeteneği artmış olabilir. Dene istersen.
Program ismi veya fotoğraf atmadınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı