Silinen metin dosyaları geri getirilmiyor

Angelic

Hectopat
Masaüstünde bir klasör ve klasörün içindeyse metin dosyalarım (.txt) vardı. Klasörü yanlışlıkla silip, geri dönüşüm kutusunu da boşalttım. Temp klasöründe ilgili hiçbir şey bulamadım; Recuva, EaseUS, MiniTool yazılımlarını indirip derin taramalarla denedim fakat onlar da bulamadı. Ne yapabilirim? (Windows 10, SSD)

Biraz saçma gelecek ama Drive Rescue 1.9d programı ile deneyin şansınızı bazen silinmiş dosyaları gösteriyor, biraz eski bir program olmasına rağmen hayat kurtarabiliyor.

Masaüstünde bir klasör ve klasörün içindeyse metin dosyalarım (.txt) vardı. Klasörü yanlışlıkla silip, geri dönüşüm kutusunu da boşalttım. temp klasöründe ilgili hiçbir şey bulamadım; recuva, easeus, minitool yazılımlarını indirip derin taramalarla denedim fakat onlar da bulamadı. Ne yapabilirim? (Windows 10, SSD)

SSD mi HDD mi?

Sistem geri yükleme varsa anca onla. Başka bir yol yok gibi gözüküyor.
Geri yükleme medyaları zarar görmüş sanırım, başarısız oluyor.

Biraz saçma gelecek ama Drive Rescue 1.9d programı ile deneyin şansınızı bazen silinmiş dosyaları gösteriyor, biraz eski bir program olmasına rağmen hayat kurtarabiliyor.
Bir göz atayım.

İşin tuhaf yanı çok eski ve saçma sapan dosyaları bulabilirken, daha birkaç saat önce silinmiş şeyleri bulamıyor programlar.

Geri yükleme medyaları zarar görmüş sanırım, başarısız oluyor.

Bir göz atayım.

İşin tuhaf yanı çok eski ve saçma sapan dosyaları bulabilirken, daha birkaç saat önce silinmiş şeyleri bulamıyor programlar.

SSD ise imkansız. Geçmiş olsun. O bulduğu silinmeyen gizli dosyalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı