Silinen WhatsApp hesabına sonradan gönderilen mesajları bir başkası okuyabiliyor mu?

Google hesabınızı seçmenizi ister WhatsApp ve arkadaşınızın hesabı o kişide olmayacağı için yedeklemeleri geri kuramaz veya çok şüphelendiyseniz Google Drive da nerede bilmiyorum ama oradan yedekleri silin büyük ihtimalle bir şey olmaz.

Google Drive'a bağlanmak için de zaten yine şifre isteyecek hocam değil mi? E-posta orada gözükse bile şifre ister yine.

Hattın yeni sahibi numarayı hattın eski sahibinin telefondan kullanmıyorsa sıkıntı olmaz.

Kullansa bile sorun olmaz aslında Google hesapların çıkış yaptıysa ve WhatsApp'ı telefondan sildiyse :) Tekrar kurunca sıfır olarak açılacaktır.

Google Drive'a bağlanmak için de zaten yine şifre isteyecek hocam değil mi? E-posta orada gözükse bile şifre ister yine.
Evet hocam öyle biliyorum :)

Hattın yeni sahibi numarayı hattın eski sahibinin telefondan kullanmıyorsa sıkıntı olmaz.

Anladım hocam çok teşekkürler dilerim. Sağ olun hepiniz.

Kullansa bile sorun olmaz aslında Google hesapların çıkış yaptıysa ve WhatsApp'ı telefondan sildiyse :) tekrar kurunca sıfır olarak açılacaktır.

Evet hocam öyle biliyorum :)

Hocam arkadaş yeni telefonla beraber aldı yeni hattını, eskisini de sıfırlayıp verdi kuzenine. Kesin bir şekilde bir halt olmaz diyorsunuz yani? Doğru mu anladım ben?

Anladım hocam çok teşekkürler dilerim. Sağ olun hepiniz.

Hocam arkadaş yeni telefonla beraber aldı yeni hattını, eskisini de sıfırlayıp verdi kuzenine. Kesin bir şekilde bir halt olmaz diyorsunuz yani? Doğru mu anladım ben?

Evet hocam bana göre kesin bildiklerime göre isterseniz deneme yapın WhatsApp hesabınızı silin sonra Google hesaplarınızdan çıkın yükleyin tekrar WhatsApp'a girin yedek yükleyemecektir.(Whatsapp klasörü duruyorsa silmeniz lazım)
Benim kanımca bence kesin ihtimalle sorun olmaz.

Edit:Whatsapp hesabı değil uygulamayı silin yanlış yazmışım pardon :D

Evet hocam bana göre kesin bildiklerime göre isterseniz deneme yapın WhatsApp hesabınızı silin sonra Google hesaplarınızdan çıkın yükleyin tekrar WhatsApp'a girin yedek yükleyemecektir.(WhatsApp klasörü duruyorsa silmeniz lazım)
Benim kanımca bence kesin ihtimalle sorun olmaz.

Edit: WhatsApp hesabı değil uygulamayı silin yanlış yazmışım pardon :D

Anladım hocam, vallahi çok sağ olun hocam; arkadaş da teşekkürlerini iletiyor hepinize; sağ olun.😊😊

Yeni konular

Geri
Yukarı