Silinen Windows.old klasörünü nasıl kurtarırım?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Bilgisayarımda Win 7 vardı, desteği sona erdi diye Win 8.1'e yükseltmek istedim. Microsoft'un sitesinden indirip yükseltmeyi çalıştırınca kişisel dosyaları aktarıyordu. Ben de Windows.old klasörü oluşturarak yükledim HDD'yi formatlamadan. Dosyalar Windows.old içinde duruyordu. Sonra baktım gitmiş. Nasıl geri alacağım ? Win 7'yi tekrar aynı şekilde kurdum, olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen dosyaların gitti yanlış bilgilendirmiş olmayayım yanlışım varsa düzeltin.

Bilgisayarımda Win 7 vardı, desteği sona erdi diye Win 8.1'e yükseltmek istedim. Microsoft'un sitesinden indirip yükseltmeyi çalıştırınca kişisel dosyaları aktarıyordu. Ben de Windows.old klasörü oluşturarak yükledim HDD'yi formatlamadan. Dosyalar Windows.old içinde duruyordu. Sonra baktım gitmiş. Nasıl geri alacağım ? Win 7'yi tekrar aynı şekilde kurdum, olmadı.
Windows.old klasörü bir süre sonra kendiliğinden silinmektedir. Recuva ile deneyebilirsiniz şansınızı deep scan yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı