Silinmeyen PDF uzantılı dosyayı silme

Thulkor

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i9 13900K
MSI MPG z-790 Carbon Wifi Anakart
MSI Nvidia RTX 4080 Suprim X 16 GB
Corsair Vengeance DDR5 6800 Mhz 2x16 GB Ram
Cooler Master TD500 Mesh Kasa
Corsair iCue H150 Sıvı Soğutma
Corsair HX1200 Platinium +80 PSU
Meslek
Dispatcher
Bir internet sitesinden PDF'yi farklı olarak kaydet dedim ve direkt o sayfayı kaydettim yanlışlıkla. Ve masaüstüne kaydetmiştim şu an silemiyorum. Unlocker programını denedim bir şey kullanıyor mu acaba diye yok ondan çıkan hata da bu dosya kullanılamıyor diyor. Arkada çalışan bir program var mı diye baktım yok. Ne isim değiştirebiliyor ne silebiliyorum ve bunları yaparken hatada vermiyor hiçbir işlem olmuyor öylece sadece duruyor.
Denediklerim güvenli modda açıp silmek, Unlocker programı, Advanced System Care.
Ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum. Görüntüsünü atıyorum eklere.

371564

Özellikler kısmı da bu şekilde arkadaşlar. Halen daha sorun sürüyor bir türlü silemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    40,9 KB · Görüntüleme: 817
Son düzenleme:
Selamlar, tarif ettiğiniz gibi ben de aynı sorunu yaşamaktayım. Unlocker ve Revo Uninstaller tarzı programları denedim fakat hiçbir sonuç alamadım. Sorunun çözümünü bulmuş muydunuz? Bulduysanız paylaşır mısınız? Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Aynı sorun bende de vardı. Silinemeyen dosyanın üzerine sağ tıklayıp arşive ekle seçtikten sonra gelen pencere de sağ tarafta arşive ekledikten sonra sil kutucuğunu işaretleyip tamam deyin. Masaüstüne WinRAR olarak gelecek, bu dosyayı da silince bir daha görmeyeceksiniz.

Bende sağ tıklayınca WinRAR arşive ekle diye bir seçenek çıkmıyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür işlemler için Unlocker uygulamasını önerebilirim.

Artı -1 Eksi
Unlocker çalışmadıysa bi' restart atıp tekrar denemenizi tavsiye ederim. Yine olmazsa temizlik programları ile temizlik yapın.

Artı -1 Eksi
İyi akşamlar. Yukarıda belirttiğim sorunu halen yaşamaktayım. İnternette bakmadığım site kalmadı hepsi dosyayı WinRAR olarak kaydedip daha sonra silmemizi söylüyorlar. Ancak dosyaya sağ tıklayında “add to archive” arşive ekle seçeneği çıkmıyor. Dosyanın ismi değiştirilemiyor. Sanki dosya kilitli de dosya üzerinde oynama yapmamıza izin verilmiyor hiçbir değişiklik yapılmıyor. Dosyayı hem Adobe Acrobat DC de hem de foxit Phantom PDF okuyucuda açmayı denedim fakat açılmıyor. Sorunu çözemedim hala masaüstünde duruyor. Can sıkıcı bir durum.

Geri
Yukarı