Silver'dan çıkmak

Hydro2K

Hectopat
Arkadaşlar ben bu oyuna 2016'da başladım, fakat başladığım günden beri sadece 1 kere nova 1 oldum.
Onun dışında hep silverdım.
Şu anki rankım ise uzun zamandır oynamadığım için Silver 1.
Silver'dan hızlıca nasıl çıkılır?

Son düzenleme:
Yanına kesinlikle kendi rankından yüksek kişiler al (minimum keleş) ve takım sıralamasında üstlerde olmaya çalış bomba kur/çöz. Bu sayede çok kötü oynayanlar bile hızlı rank atlar.

Yüksek ranktaki oyuncularla tanış veya yüksek ranktaki arkadaşlarınla gir. Oynayışın silver üstü ise zaten oynadıkça rank atlarsın.

Güvendiğin takım arkadaşlarınla her zaman kendi geliştirdiğiniz taktiklerle aynı mapte oynayarak 2 günde keleş olursun.

Hocam ilk öncelikle Prime olmanız lazım. Basit Eğlence'de çok hile olmuyor. Girerseniz 21 levele kadar oynamanız lazım. 21 level olduysanız Prime olmuşsunuzdur. İlk öncelikle siz hep silver'da kaldığın için galiba yeteneklerin silver ranka karşılık.Eğer aiminizi geliştirirseniz rank atlamanız daha kolay olur.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Zaten kendimden yüksek ranklı arkadaşlarım ile giriyorum (En düşüğü Nova 2)
Fakat mesele de şu; o rankta da girince adamların beni öldürmesi daha da kolaylaşıyor.

Prime olmanız gerek.
Arkadaşlarınızdan veya başka bir rankı yüksek birisiyle oyna.
Kesinlikle sadece Dust 2 oynama.
Maçlarda en az ölen en fazla öldüren ve en fazla EDO alan oyuncu olmaya çalış.

Prime olmanız gerek.
Arkadaşlarınızdan veya başka bir rankı yüksek birisiyle oyna.
Kesinlikle sadece Dust 2 oynama.
Maçlarda en az ölen en fazla öldüren ve en fazla EDO alan oyuncu olmaya çalış.
1- Prime'ım.
2- 21 level üstüyüm.
3- Dust 2'yi aşırı nadir oynuyorum. (Cache,Mirage,Office gibi haritaları oynuyorum.)

Özelden bana ulaşabilirsin . 5 senedir oynuyorum ( rank global )
Smurf hesaplarımda var arada giriyorum arkadaşlarımı yükseltmek için gelebilirsin bizle ücret felan talep etmiyorum .

Yeni konular

Geri
Yukarı