SilverStone Air Blazer ARGB Türkiye'de!

Abim film izlediği için fan ayarlarını doğru düzgün ayarlayamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son devirde uçak kalkıyor gibi ama hakkını veriyor. :) Güle güle kullanın.

Son devirde uçak kalkıyor gibi ama hakkını veriyor. :) güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.
20210403_184731.jpg

Peçete yi 40 50 cm havaya fırlatıyor.

Merhaba, fanlardan memnun musunuz soğutma ve ses performansı nasıl?
@HikmetGven4TR

Evet mennun kaldım, fan ayarlarını ayarladım 60 dereceye kadar %30 fan ayarı verdim. Sıcaklık 30 dereceden düşük ise %10 verdim 600prm hız yapıyor.

Pompanın sesini duyuyorum ama fanları sesini duymuyorum.

Oyunda ise 52 53 derece anlık sıçramalar yapıyor 60 dereceye kadar çıkıyor lakin düşüyor oda CPB'den kaynaklanıyor.

Son devirde hadi diyelim %75 verdim duymama gibi yansın yok 6 adet fan var ses çıkıyor.

Bu fanlardan kullanan var mı arkadaşlar? %50'lerde falan fan sesi rahatsız edici mi?
%100 yükte sesli ancak hava sesi var, motor sesi yok. %50'de pek ses çıkaracağını düşünmüyorum.

Kelimeleri yanlış tercüme etmiş olsam da anlayacağınızı umut ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI MAG Vampiric 010M kasasında ön tarafa 2 ya da 3 tane fan almayı düşünüyorum. Arctic P14 ve Arctic F14 ve SilverStone Air blazer 120r arasında kaldım. Arctic F14 modelinin statik basıncı düşük kasa önüne olur mu bilmiyorum. Arctic P14 ile SilverStone Air blazer 120r aynı devirde benzer hava akışı veriyor. Özellikle sessiz olması benim için önemli, SilverStone Air blazer 120R'ı 2200RPM'de kullanmayı düşünmem yani. Anakartımda ARGB portu olmadığı için RGB'nin önemi yok. Havanın doğrudan GPU'yu soğutmasını istiyorum. Şu an Arctic P14 ve SilverStone Air blazer 120R'da Amazon'da indirimde. Sizce hangi fan daha uygun olur?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı