SilverStone KR02 Soğutucu montajı

Rediph

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar FX 8120 işlemcim için SilverStone KR02 soğutucu aldım, ancak bu soğutucuyu takamıyorum. İşlemci soketinin sağ ve solundaki çentiklere oturtamıyorum boşlukları. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar FX 8120 işlemcim için SilverStone KR02 soğutucu aldım, ancak bu soğutucuyu takamıyorum. İşlemci soketinin sağ ve solundaki çentiklere oturtamıyorum boşlukları. Ne yapmam lazım?

İlk başta bir çentiği oturttuktan sonra soğtucu hava kalkacak sonra diğer tarafından iyice baskı uygulayıp diğer çentiğe oturtçaksınız büyük ihtimalle ikisini aynı anda takmaya çalıştınız.

İlk başta bir çentiği oturttuktan sonra soğtucu hava kalkacak sonra diğer tarafından iyice baskı uygulayıp diğer çentiğe oturtçaksınız büyük ihtimalle ikisini aynı anda takmaya çalıştınız.
Hayır ilk birini deneyip diğerini denedim, ancak olmuyor. Mesela soldaki çentiğe oturtmaya çalışırsam soğutucu havada kalıyor ve sağ çentiği oturatmıyorum.

Hayır ilk birini deneyip diğerini denedim, ancak olmuyor. Mesela soldaki çentiğe oturtmaya çalışırsam soğutucu hava kalıyor ve sağ çentiği oturatmıyorum.

Tamam işte havada kalktıktan sonra kalkan taraftaki boşluğa oturtmanız gerek ikisi aynı anda takılmaz bir tarafını taktıktan sonra diğer taradı bastırıp takacaksınız.

Geri
Yukarı