Simbohomes güvenilir mi?

1665049471591.png

Sitede resimler geçen ay tarihi kayıt edilmiş, çok yeni bir site @Ulubatlı Souness hocamızın dediği gibi domainde çok genç sayılır. Bilemiyorum çok güvenedim o kadar küçük zaman içerisinde neredeyse bütün ürünlerinde değerlendirmeler var.

Hocam bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim bende güvenmedim almamaya karar verdim o siteden.

Sinbo homesten alış yaptım 8500 TL dolandırıldım para iadem yapılmıyor üründe gelmedi hiç kimseye tavsiye etmiyorum dolandırıcı site.

Sinbo homes dolandırıcı sitedir 8500 TL doladırıldım para iadem yapılmıyor üründe yollanmadı maalesef insanları kandırıyorlar

Dolandırıcı sitedir

Sinbo homesten alış yaptım 8500 TL dolandırıldım para iadem yapılmıyor üründe gelmedi hiç kimseye tavsiye etmiyorum dolandırıcı site.

Sinbo homes dolandırıcı sitedir 8500 TL doladırıldım para iadem yapılmıyor üründe yollanmadı maalesef insanları kandırıyorlar

Dolandırıcı sitedir

Artı bide tehtit edildim bu sitelere yazdım diye adresiniz bizde mevcut kendinize dikkat edin diye Merve adında müşteri temsilcisi tarafından artı Berivan arslan adına ödeme yaptırdılar kim olduğu muamma burdan paylaşım yapıyorum herkes bilgilensin

Son düzenleme:
Merhaba, ben de 2000 TL dolandırıldım. Sizinle aynı süreçleri yaşıyorum şu an :( CİMER'e yazdım, Şikayetvar'a yazdım, en yakın zamanda savcılığa da suç duyurusunda bulunacağım.

Geri
Yukarı