Şimdiye dek aldığınız en güzel ceza

Socks Lord

Centipat
Makaleler
1
Benim bu. Vallahi internette öyle gördüm öyle yazdım 😀
IMG_20200322_211343.jpg

Hepsi diyorum.

95 tane nur topu gibi cezam var. Hepsi üzerine düşünülmüş, tasarlanmış, projeler kurulup mühendislik hesapları yapılmış cezalar. Mühendislik ve hesap demişken 24K mesajda 95 ceza iyi bir oranmış. Attagirl :)

Recep Baltaş yazım hatası yapmıştı, yahu yerine yav yazmıştı, rapor ettiğimde "Rapor Sistemini Meşgul Etmeyin" uyarısı almıştım. Sürekli hatalı kişileri rapor ederim o güne kadar hiç böyle bir uyarı yememiştim.
'Kereta' dediğim için ceza aldım. Merak etmiyor da değilim, acaba ileride kullanırsam yine ceza gelecek mi? :D

Kerata "karısı tarafından aldatılan erkek" demek. Yazım yanlışı ile iyi yırtmışsınız.

Recep Baltaş yazım hatası yapmıştı, yahu yerine yav yazmıştı, rapor ettiğimde "Rapor Sistemini Meşgul Etmeyin" uyarısı almıştım. Sürekli hatalı kişileri rapor ederim o güne kadar hiç böyle bir uyarı yememiştim.

Kerata "karısı tarafından aldatılan erkek" demek. Yazım yanlışı ile iyi yırmışsınız.
Siz de öyle. :). Kerata yazmıştım ama o mesajda. Neyse düzelteyim.

Eklemeyi unutmuşum, uygunsuz üslup cezasıydı. :D

Hepsi diyorum.

95 tane nur topu gibi cezam var. Hepsi üzerine düşünülmüş, tasarlanmış, projeler kurulup mühendislik hesapları yapılmış cezalar. Mühendislik ve hesap demişken 24K mesajda 95 ceza iyi bir oranmış. Attagirl :)

Keşke siz de moderatör olarak kalsaydınız. @M3ric'ten örnek alın, adam bildim bileli Süper Moderatör.

Yeni konular

Geri
Yukarı