Şimdiye kadar okul hayatınızda en rezil olduğunuz an

Okul şortunu pijama üstüne giyinmiştim. Kimse fark etmedi. Ben de sonlara kadar farkında değildim, lavaboda bu şort bu kadar kalın değildi demem ile birlikte pijamayı fark ettim.

Özel okulda okuyoruz. Beden eğitimi dersi için spor salonuna gidecektik. Derste son ders olduğu için sınıftan kitapları ve çantaları alıp salona öyle gidiyoruz. 3-4 arkadaş sınıftaydık. Ben de kitaplarımı dolaba koyuyordum onun dışında da sınıfta kimse yoktu. Bizimkiler çok ses yapınca "Ya bir susun a... k..." dedikten sonra bizimkiler gülmeye başladı. Neye gülüyorlar diye arkamı dönünce sınıf öğretmenimiz olan İngilizce hocamızı gördüm. Epey utanmıştım.

8. sınıfta 50 kişinin içinde sevdiğim kıza açılmıştım ve Red yemiştim. Bu gayet normal bir durum ama kıza açılırken fark etmeden duvara sürtünüyordum. lise 3'e geçmeme rağmen o sürtünme sahnesiyle alakalı hala dalga geçerler.

•Ortaokulda arkadaşlarımla şakalaşırken birisi yanlışlıkla toplarıma vurmuştu. Toplarıma vuran arkadaşım, bana eşlik etmek amacıyla benimle tuvalete geldi. İşememe rağmen geçmediği için mecburen sınıfın yolunu tuttum, koridorda da "Nasıl vurduysan ta****, geçmiyor ağrısı" dedim. Kapıyı açtım ve hoca ile göz göze geldim. Sen ne dedin der gibi bir bakış atıyordu, aşırı utanmıştım.

•İlkokulda, beslenme saatinde browni kek yemeyi çok severdim. Fakat nasıl olduysa yiye yiye alerji gibi bir şey yaptı bende. Bir gün yine browni keki yerken midem bulandı, hızlıca tuvalete doğru gitmeye çalışırken öğretmenler odasından yeni çıkan bir öğretmenin ayakkabısına ve pantolonuna kusmuştum. Ayakkabısını falan temizlemeye çalışıyordu, o esnada baya kızarmıştım.

Geri
Yukarı