Sims 4 alınır mı?

EminOztrk

Centipat
Merhaba, şu an indirimde oyunu almak istiyorum. 3. oyunu uzun bir süre bir oynamıştım. Bu oyun hakkında çok olumsuz yorum okudum. DLC olmadan çok kötü olduğunu tüm yükleme ekranlarında uzun süre beklettiğini söyleyenler var kafam çok karıştı. Öte yandan almak da istiyorum canım bu ara Sims çekti indirmdeyken 3. oyun yerine Sims 4 neden olmasın dedim. Sizce alınır mı?

Osprey

Hectopat
Şu an fiyatı çok uygun. Bu tür oyunları seviyorsanız aldığınıza değecektir. İndiriminin süresi bitmiş şu an. Eski fiyatı ile yüz yılın kazığıdır bu oyun.

Sinan1233

Decapat
Makaleler
1
An itibarıyla fiyatı 280 TL oldu.

PustiKafa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Ben bedavaya almıştım zamanında. Ve şu an açsam oynayabilirim. Gerçekten biraz eğlenceli olduğunu kabul etmem lazım.

KS
E

EminOztrk

Centipat
Şu an fiyatı çok uygun. Bu tür oyunları seviyorsanız aldığınıza değecektir. İndiriminin süresi bitmiş şu an. Eski fiyatı ile yüz yılın kazığıdır bu oyun.

Bu tarz oyunları seviyorum fakat fazla düşündüm sanırım :)

An itibarıyla fiyatı 280 TL oldu.

Forumdan cevaplar gelene kadar bitmiş cidden. Dün alacaktım bir sorayım dedim üzüldüm bak sağlık olsun.

Sinan1233

Decapat
Makaleler
1

Forumdan cevaplar gelene kadar bitmiş cidden. Dün alacaktım bir sorayım dedim üzüldüm bak sağlık olsun.
Sıkmayın canınızı. Ama sevdiğiniz tarzda bir oyunsa o paraya değerdi. Zaten kış indirimleri de gelecek yakında.

PustiKafa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.

Kış indirimlerinde gelir merak etmeyin.

Yukarı