Sims 4 yüklenmiyor msvcp140.dll ve vcruntime140.dll hatası

İşletim sistemi
Windows 10

sudenazcocar

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni aldığım bilgisayara Steam'den Sims 4 aldım ve indirdim fakat açmak istediğimde msvcp140.dll ve vcruntime140.dll sorunu verdi. Sonra internetten bakarak manuel olarak bu iki dosyayi yükledim ve tekrar oyunu açmaya çalıştım ama bu sefer de OriginThinSetup.exe 0xc000007b hatası verdi. Bu forumdan baktığımda msvcp140.dll'yi ve vcruntime140.dll'yi silip Microsoft Visual C++ kurmam gerektiği yazıyordu. Çözümdeki linklerden adım adım uyarak indirdim ve kurdum ama silmedim DLL dosyalarini, yine olmadı. Acaba yanlış mi kurdum diye DLL dosyalarinda yaptığımız gibi System 32'ye ve SysWOW64'e kopyaladim Visual'leri, sonra tekrar açmayı denedim. Yine originthinsetup hatası verdi. Sonra DLL dosyalarını silmedigim aklıma geldi ve onlari da sildim. Sonra tekrar oyunu açmayı denedim. Bu sefer de yine msvcp140.dll ve vcruntime140.dll hatasını verdi. Yani kısacası neyi denediysem olmadı. Sinirden ağlayacağım artık. Ne yapacağım bilmiyorum. Eski külüstür bilgisayarima Sims 3 yüklerken bile sıkıntı çıkmamıştı. Lütfen bana bir çare gösterin ve her seyi adım adım anlatırsanız sevinirim. Bilgisayardan çok anladigim söylenemez.

Elle DLL dosyası atmayınız.
Runtimes'i kurabilirsiniz.

Elle DLL dosyası atmayınız.
Runtimes'i kurabilirsiniz.
origin kuruldu hatta origin hesabıma giriş yaptım ama kütüphanem kısmından sims 4 ü oynamaya çalıştığımda vcruntime140.dll hatası veriyor kod yürütelemiyor diyor şimdi napıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı