Sınama modunu sürekli açıp kapatmak bir sıkıntı yaratır mı?

Alpkan Yöney

Femtopat
Daha fazla  
Abimin işi sebebiyle kullandığı bir uygulama var. Bu uygulama bilgisayarda sınama modu açık olmadığı sürece kullanılamıyor. Ben de oyun oynadığımdan bazı oyunları sınama modundan dolayı açmadığından kapayıp açmak zorunda kalıyorum. Bu bilgisayara herhangi bir sıkıntı yaratır mı ileride? Sınama modu açık olsa bile program açılmayabilir mi?

Abimin işi sebebiyle kullandığı bir uygulama var. Bu uygulama bilgisayarda sınama modu açık olmadığı sürece kullanılamıyor. Ben de oyun oynadığımdan bazı oyunları sınama modundan dolayı açmadığından kapayıp açmak zorunda kalıyorum. Bu bilgisayara herhangi bir sıkıntı yaratır mı ileride? Sınama modu açık olsa bile program açılmayabilir mi?

Öyle bir şey olmazda sınama ne hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey olmazda sınama ne hocam?
Sinema modu değil sınama modu. Arkadaş doğru yazmış.
indir (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
"Bu ileti, bilgisayarınız sınama modunda çalıştığı için görüntülenir.

Sınama modu iletisi, işletim sisteminin sınama imzalama modunun bilgisayarda başlatıldığını gösterir. Yüklü bir program sınama aşamasındaysa Microsoft tarafından dijital olarak imzalanmamış sürücüleri kullandığı için sınama imzalama modu başlatılabilir.

Microsoft, kullanıcıların kimlik doğrulama sertifikası sağlamaya gerek duymaksızın programları sınayabilmesi için sınama modunu Windows'a eklemiştir."

Geri
Yukarı