Sınav muafiyet dilekçesi nereden alınır?

The10thDoctor

Hectopat
Yer
TARDIS
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 NH.QFLEY.004
Intel Core I5-12500H
Kingston DDR4 3200 MHz 16 GB RAM
RTX 3050Ti
Samsung 512 GB M.2 SSD
Meslek
Time Lord
Sınava girmek istemiyorum notlarım çok iyi bu dilekçeyi nereden çıkartacağım? Bilginiz var mı?

Rehber öğretmenlerin sınıf grubuna atmaları gerekiyor, her okulun özel bir belgesi var mı bilmiyorum fakat size atılmaz ise buraya dosyayı paylaşabilirim.
Hocam bana dosya falan atılmadı maalesef grubumuz var fakat hocalar çok ilgili değiller.Atarsanız mutlu olurum.

Velin bu dosyayı ister bilgisayardan doldurup çıktı alır, isterse bir A4 kağıdına yazıp doldurabilir. Kendisinin okul idaresine bu dosyayı vermesi gerekli.

Velin bu dosyayı ister bilgisayardan doldurup çıktı alır, isterse bir A4 kağıdına yazıp doldurabilir. Kendisinin okul idaresine bu dosyayı vermesi gerekli.

Sağ olun hocam siz dilekçenizi verdiniz mi?

Bende katılmayı düşünmüyorum. Son tarih ne? Bir de ben katılmak istemiyorum 2.dönem performans ödevini yapmalı mıyım?
Pazartesi günü vereceğiz.

Hocam bize atmadılar bu attığınız linki indirip doldursam olur mu?
A4 kağıdına yazsam?

Bende katılmayı düşünmüyorum. Son tarih ne? Bir de ben katılmak istemiyorum 2.dönem performans ödevini yapmalı mıyım?

Hocam bize atmadılar bu attığınız linki indirip doldursam olur mu?
A4 kağıdına yazsam?

Hocam evet 20 Mayıs son gün performans veya proje ödevlerini yapmayın dilekçeyi verirseniz yapmak zorunda kalmazsınız A4 kağıdına yazarsanız olur.

Geri
Yukarı