Sınav süreci ve yaşadığım bıkkınlık

tek_goz_olaf1

Decapat
Daha fazla  
Değerli dostlar hepinize merhaba;

Geçen yıl kendime çok güven ve özellikle karantina sebebiyle derslerimi çok saldım hedefime ulaşabilecekken bile belki de saydığım iki sebep ve türevleri sebebiyle ulaşamadım.

Fakat olsun dedim. Ve bir sonraki seneye daha büyük bir hedef, hatalarımdan ders çıkarmış bir kişi olarak başladım hedefime çalışmaya 3 Eylül'de.

Günde 12 saate yakın çalışıyordum ara sıra bozulsa da pürüzler olsa da aralık ayına kadar hemen hemen böyleydi. Ancak kendimi şu sıralar çok bunalmış ve ders isteğim resmen yok gibi hissediyorum birçok kez erteledim ocak ayının başından beri ve bu durum beni üzüyor tarihin tekerrür etmesini istemiyorum bana tavsiyelerinizi istemek için geldim sizce ne yapabilirim de eski hevesimi heyecanımı geri alırım başladığım gibi?

Değerli dostlar hepinize merhaba;

Geçen yıl kendime çok güven ve özellikle karantina sebebiyle derslerimi çok saldım hedefime ulaşabilecekken bile belki de saydığım iki sebep ve türevleri sebebiyle ulaşamadım.

Fakat olsun dedim. Ve bir sonraki seneye daha büyük bir hedef, hatalarımdan ders çıkarmış bir kişi olarak başladım hedefime çalışmaya 3 Eylül'de.

Günde 12 saate yakın çalışıyordum ara sıra bozulsa da pürüzler olsa da aralık ayına kadar hemen hemen böyleydi. Ancak kendimi şu sıralar çok bunalmış ve ders isteğim resmen yok gibi hissediyorum birçok kez erteledim ocak ayının başından beri ve bu durum beni üzüyor tarihin tekerrür etmesini istemiyorum bana tavsiyelerinizi istemek için geldim sizce ne yapabilirim de eski hevesimi heyecanımı geri alırım başladığım gibi?

Ben de sınava çalışan bir bireyim. Karantina dönemi cidden insanı bıktırıyor. Eski hevesiniz ve heyecanınızı almak için ileride ne yapmak istiyorum ben? Sorusunu sorun ve bir kağıda yazın. Ben ne istiyorum ileride ne olacağım? Şu an çalışmazsam istediklerim olmazsa ne olur? Ben bu şekilde kendimi ittirebildiğim kadar ittirmeye çalışıyorum. Zaman zaman boş günler bende yaşıyorum ve vicdanım rahat olmuyor. Kendinizi eleştirin ve genelde rahatsız olduğunuz konuları kağıda dökün.

Eskişehir teknik üniversitesi pilotaj bölümü düşünüyorum bu sebeple alternatif olmaması beni baskıya itiyor. Bu 12 saat olayının ilk başta çok yararını gördüm hem konu çalıştığım kaynak ile ekstra bir soru kaynağının aynı anda bitmesi denemelerde eski netlerimi ( bölüm denemeleri) gerçekten çok yukarı çıkardı.

Hepinize cevapları için çok teşekkür ediyorum verdiğiniz tavsiyeleri deneyeceğim belki dediğiniz şekilde eski hevesimi geri alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı