Sınav yılı için telefon önerisi

Oganezon

Femtopat
Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle selamlar aranıza yeni katıldım. Bu yıl YKS’ye gireceğim ders çalışıyorum ama şu an açıktan okuyorum ve telefona çok fazla baktığımı fark ettim. O yüzden telefonumu değiştirmek daha mantıklı geldi. En azından bakmam, onun yerine kitap okurum diye düşündüm. Arama ve WhatsApp için işimi görecek, dokunmatik eski bir telefon önerme şansınız var mı?

Bütçeyi belirtirseniz daha iyi olur. Bir de Whatsapp birçok eski telefondan desteğini çekti. Alırken buna dikkat edin.

İkinci el olur mu? Olursa adresi İstanbul mu?
A3 2016 veya 2015 olabilir 16 GB versiyonu.

Hocam olur fakat bahsettiğiniz telefonları düşünmüyorum.

S3 mini tam sana uygun.

Benim de aklımda o vardı en başta ama WhatsApp desteği var mı bilmiyorum.

Bütçeyi belirtirseniz daha iyi olur. Bir de WhatsApp birçok eski telefondan desteğini çekti. Alırken buna dikkat edin.

3000'e kadar bütçem var hocam, çoğu eski telefona yetecek diye düşünüyorum.

Benim de aklımda o vardı en başta ama WhatsApp desteği var mı bilmiyorum.

Bu telefon tam size göre hardware Plus tanıtımınıda yapmıştı bakarsınız.
Hocam bana göre sınav yılı için yeni bir telefon almanız israf geldi, bir şeyleri kısıtlamak kendinize hakim olmanız daha işinize yarar gibi.

Bu telefon tam size göre hardware Plus tanıtımınıda yapmıştı bakarsınız.
Hocam bana göre sınav yılı için yeni bir telefon almanız israf geldi, bir şeyleri kısıtlamak kendinize hakim olmanız daha işinize yarar gibi.

Hocam kendime hakim olamam telefon konusunda bunu bildiğim için direk değiştirmek daha mantıklı geldi çünkü ilk başta düzgün ilerleyecek olsam bile 'bir günden bir şey olmaz.' sorunu çıkmasın diye kökten sorunu çözmek istedim. Attığınız telefon güzelmiş bakacağım ve acaba iPhone 4S'lerin WhatsApp desteği var mı bu konu hakkında bilginiz var mı?

Hocam kendime hakim olamam telefon konusunda bunu bildiğim için direk değiştirmek daha mantıklı geldi çünkü ilk başta düzgün ilerleyecek olsam bile 'bir günden bir şey olmaz.' sorunu çıkmasın diye kökten sorunu çözmek istedim. Attığınız telefon güzelmiş bakacağım ve acaba iPhone 4S'lerin WhatsApp desteği var mı bu konu hakkında bilginiz var mı?

iPhone 4S arkadaşımın eski telefonu hala takır takır WhatsApp çalışıyor.

Geri
Yukarı